dimecres, 22 de març de 2017

Partits cap de setmana 25 i 26 de març


CATEGORIA
PARTIT
CAMP
DIA I HORA
CONVOCATÒRIA
RESULTATS
FEMENÍ
AEM – PLA D’URGELL
AEM
DISSABTE 25
15:45
14:45

DEBUTANTS




DESCANSA
PREBENJAMÍ A
PLA D’URGELL A – BORDETA B
GOLMÉS
DISSABTE 25
11:30
10:30

PREBENJAMÍ B
ARTESA A – PLA D’URGELL B
ARTESA S.
DIUMENGE 26
11:30
10:30

PREBENJAMÍ C
GARRIGUES B – PLA D’URGELL C
BORGES B.
DIUMENGE 26
10:00
9:00

BENJAMÍ A
GARRIGUES A – PLA D’URGELL A
BORGES B.
DIUMENGE 26
10:00
9:00

BENJAMÍ B
FIF E – PLA D’URGELL B
CAMP ESCOLAR
DISSABTE 25
12:15
11:15

BENJAMÍ C
BALÀFIA E – PLA D’URGELL C
BALÀFIA
DISSABTE 25
16:15
15:15

ALEVÍ A
PINYANA A – PLA D’URGELL A
ALFARRÀS
DISSABTE 25
11:00
10:00

ALEVÍ B
PLA D’URGELL B – BELLPUIG A
BELLVÍS
DIUMENGE 26
12:00
11:00

ALEVÍ C
IVARS B – PLA D’URGELL C
IVARS
DIUMENGE 26
12:00
11:00

INFANTIL
BAIX SEGRIÀ B – PLA D’URGELL A
ALCARRÀS
DIUMENGE 26
11:00
10:00

CADET
PLA D’URGELL A – PINYANA A
POAL
DIUMENGE 26
12:00
11:00

JUVENIL
BORDETA D – PLA D’URGELL A
BORDETA
DISSABTE 25
14:30
13:30

dimarts, 21 de març de 2017

Convocatòries Seleccions Territorials Lleidatanes

Des del Club estem orgullosos de veure com cada Temporada són més els nens i nenes que són convocats amb les Seleccions Territorials Lleidatanes.

És un èxit pels joves futbolistes, però també pels seus companys/es d'equip, ja que en el futbol mai s'aconsegueix res de forma individual.

A continuació us fem saber qui són:

Futbol Masculí:

Benjamí 2007: Max
En aquesta mateixa categoria van ser convocats la Temporada anterior l'Èric i el Jan

Benjamí 2008: Pau i Jaume

Futbol Femení:

Categoria Infantil: Maria M., Laia S, Cel i Júlia.

Categoria Aleví: Ares, Clàudia, Laia M.
La Laia M., també ha estat convocada amb la Selecció Catalana.

Moltes felicitats a tots i a totes. A gaudir de l'experiència!

dimecres, 15 de març de 2017

Partits cap de setmana 18 i 19 de març. Bona fira de Sant Josep!


CATEGORIA
PARTIT
CAMP
DIA I HORA
CONVOCATÒRIA
RESULTATS
FEMENÍ




DESCANSA
DEBUTANTS




DESCANSA
PREBENJAMÍ A
ALPICAT A – PLA D’URGELL A
ALPICAT
DISSABTE 18
11:15
10:15
6 - 1
PREBENJAMÍ B
PLA D’URGELL B – TÀRREGA C
GOLMÉS
DIUMENGE 19
12:30
11:30
3 - 2
PREBENJAMÍ C
PLA D’URGELL C – BALÀFIA C
GOLMÉS
DISSABTE 18
12:00
11:00
3 - 2
BENJAMÍ A
PLA D’URGELL A – SEGRE A
PALAU
DISSABTE 18
12:00
11:00
1 - 5
BENJAMÍ B
PLA D’URGELL B – GUISSONA B
PALAU
DIUMENGE 19
12:30
11:30
6 - 0
BENJAMÍ C
PLA D’URGELL C – MOLLERUSSA C
PALAU
DISSABTE 18
10:30
9:30
3 - 2
ALEVÍ A
PLA D’URGELL A – BAIX SEGRIÀ B
BELLVÍS
DISSABTE 18
12:00
11:00
13 - 0
ALEVÍ B
FIF C – PLA D’URGELL C
CAMP ESCOLAR
DISSABTE 18
9:40
8:40
17 - 4
ALEVÍ C
PLA D’URGELL C – PONTS A
BELLVÍS
DIUMENGE 19
12:00
11:00
1 - 5
INFANTIL
PLA D’URGELL A – PONTS A
POAL
DISSABTE 18
12:00
11:00
1 - 4
CADET
PLA D’URGELL A – PONENT A
LA GRANJA D’ESCARP
DISSABTE 18
11:00
10:00
0 - 1
JUVENIL
PLA D’URGELL A – CERVERA B
GOLMÉS
DISSABTE 18
17:30
16:30
2 - 1